Reklama zewnętrzna Bielsko Biała

billboardy, banery, siatki mesh, szyldy, flagi, montaże

Reklama Zewnętrzna Bielsko

Szukasz wykonawcy reklamy zewnętrznej (billboardów, reklam z siatki mesh, szyldów itp.) w Bielsku-Białej lub okolicach?

Świetnie trafiłe(a)ś! Sprawdź, jakie rodzaje reklam oferujemy, jeżeli masz pytania o termin realizacji lub cenę – skontaktuj się z nami.

Zobacz realizacje

Oferta reklam zewnętrznych

  • banery zewnętrzne – mogą być to popularne billboardy lub dopasowane do miejsca mniejsze formy. Większe formaty są widoczne z dalszych odległości. Świetnie sprawdzą się do budowania świadomości firmy lub produktu oraz do przekazania informacji o ciekawej promocji.
  • reklamy świetlne – dzięki odpowiedniemu ustawieniu świateł reklama ta jest widoczna nie tylko w dzień, ale również w nocy. Posiadamy bogate doświadczenie w konstruowaniu reklam na terenie Bielska-Białej i w okolicach.
  • siatki mesh – świetnie nadają się zarówno na większe jak i mniejsze reklamy zewnętrzne. Siatki mesh wykonane są z PVC. Ich zaletą jest lekkość i możliwość nadrukowania w dobrej jakości. Doskonale sprawdzają się na płotach czy rusztowaniach. Siatka jest odporna na warunki atmosferyczne – w szczególności na wiatr.
  • tablice reklamowe – nadają się idealnie na szyldy do postawienia przed firmą. Można ustawić je przy głównej drodze, aby pokazać kierunek, w którym trzeba się udać, aby dotrzeć do Twojej firmy.
  • flagi i windery – na fladze można zamieścić logo firmy, dzięki czemu będzie ono lepiej pamiętane przez potencjalnych klientów. Ruch spowodowany wiatrem sprawia, że flaga mimowolnie przyciąga wzrok obserwatorów. Mimo dużego potencjału, to wciąż mało popularna forma reklamy zewnętrznej.
Skontaktuj się z nami
Oklejanie samochodów Bielsko

Od projektu po wykonanie!

Przesyłasz nam wytyczne do projektu, my przedstawiamy Ci propozycję, dokonujemy poprawek (o ile będą potrzebne) i po Twojej akceptacji przechodzimy do realizacji.

Skontaktuj się teraz
Zadzwoń teraz

+48 609 522 967

Czym jest reklama zewnętrzna i jakie ma zalety?

Reklamę zewnętrzną, nazywaną również reklamą outdoorową, umieszcza się w przestrzeni otwartej. Z punktu widzenia potencjalnego odbiorcy jest to reklama, którą widzi on poza swoim domem. Ma to swoje plusy, gdyż może być ona zauważona przez jedną osobę nawet kilka razy w ciągu dnia np. w czasie drogi do i z pracy.

Reklamę zewnętrzną można postawić przed siedzibą własnej firmy, jest to wtedy stosunkowo niedrogie rozwiązanie ponieważ nie musimy płacić za dzierżawę miejsca, na którym ma być ona postawiona. Reklamę można również umieścić na specjalnie przygotowanych miejscach lub na wynajętym fragmencie czyjejś ziemi. Reklamę zewnętrzną dobrze jest postawić w ciągach komunikacyjnych, czyli miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Dużą zaletą reklamy jest jej widoczność. W odróżnieniu od reklam internetowych, nie można wyłączyć jej za pomocą programów do blokowania przekazów marketingowych. Dobrze wykonana reklama przyciąga wzrok, a wielokrotny kontakt ułatwia zapamiętywanie informacji, które się na niej znajdują.

Reklama zewnętrzna świetnie wspiera również inne formy reklamy (radiową, internetową, telewizyjną). Tablica reklamowa, szyld a nawet flaga pozwoli klientowi bez problemu znaleźć firmę, kiedy będzie już w pobliżu, a dowiedział się o niej z innego medium.

Zobacz realizacje

Szybki profesjonalny montaż

Nasz zespół składa się z wielu wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Dzięki temu szybko realizujemy wszystkie zamówienia.

Projekty graficzne zgodne z najnowszymi trendami

Dział graficzny ściśle współpracuje z klientem w celu opracowania projektu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

Szerokość i kompleksowość oferty

Doskonale znamy wszystkie materiały i podłoża, na których pracujemy. Dzięki temu nasi klienci mają duży wybór z szerokiego wachlarza możliwości.