Oklejanie samochodów w Bielsku Białej

oklejamy samochody osobowe, dostawcze, ciężarówki, ciągniki siodłowe oraz plandeki

Oklejanie samochodów Bielsko

Chcesz okleić samochód? To świetnie się składa.

Od wielu lat wykonujemy oklejanie samochodów, naczep, plandek i innych pojazdów. Jeśli jesteś z Bielska, to pewnie widziałeś już nie jeden samochód oklejony przez naszą firmę.

Zobacz realizacje

Jak u nas okleisz samochód?

Możemy okleić samochód w całości folią wylewaną. Cechuje się ona wysoką jakością oraz trwałością. Jest elastyczna i bezpieczna dla karoserii. Aby położyć ją prawidłowo konieczne jest wieloletnie doświadczanie, które oczywiście posiadamy.

Wykonujemy również oklejenia auta za pomocą pojedynczych elementów plotowaną folią jednobarwną oraz oklejenia szyb folią OWV (One Way Vision).

Skontaktuj się z nami
Zadzwoń teraz

+48 609 522 967

Oklejenie samochodów - czy warto?

Jak się okazuje samochód to świetne miejsce do zaprezentowania nazwy firmy, jej logo oraz krótkiej oferty. Szczególnie jeżeli masz flotę pojazdów, która często wyrusza w trasy. Ponadto jednolite oklejenie wszystkich samochodów w firmie sprawia, że jest ona postrzegana jako bardziej solidna przez obecnych i potencjalnych klientów. Samochody okleja się raz na kilka lat, a to sprawia, że taka forma reklamy jest bardzo tania.

Reklama taka może przybrać formę bardziej subtelną, elegancką – niewielkie logo, hasło reklamowe. Taka wersja polecana jest w szczególności do samochodów kadry zarządzającej. W przypadku floty dostawczej czy aut przedstawicieli handlowych można zaprojektować bardziej widoczne formy reklamy, używając kolorystyki firmy i pokazując sprzedawane przez produkty. Nie należy zapominać o numerze telefonu.

Oklejenie samochodu dobrze działa na świadomość klientów a także potrafi wpłynąć pozytywnie na opinie o firmie.

Zobacz realizacje

Szybki profesjonalny montaż

Nasz zespół składa się z wielu wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców. Dzięki temu szybko realizujemy wszystkie zamówienia.

Projekty graficzne zgodne z najnowszymi trendami

Dział graficzny ściśle współpracuje z klientem w celu opracowania projektu, który będzie spełniał wszystkie oczekiwania.

Szerokość i kompleksowość oferty

Doskonale znamy wszystkie materiały i podłoża, na których pracujemy. Dzięki temu nasi klienci mają duży wybór z szerokiego wachlarza możliwości.